Administrační rozhraní Virtuálního serveru

Administrační rozhraní vps je k dispozici na našem speciálním serveru, kde po přihlášení získáte přehled o všech Vašich virtuálních serverech, které si u nás objednáte.

Součástí administračního rozhraní virtuálního serveru je také přehled vystavených faktur a historie Vašich plateb. Pokud server aktuálně běží můžete si nechat zobrazit detaily jeho aktuálního stavu.

Vzdálená správa virtuální serveru

Administrace umožňuje také základní vzdálenou správu virtuální serveru. U každého jednotlivého serveru máte možnost řídit jeho běh přes online administraci (zapnout, vypnout, případně zapnout na den) nebo ho v případě problémů restartovat.

Pokud potřebujete rozšířenější vzdálenou správu virtuální serveru čtěte více v management virtuálního serveru.

ISPConfig administrace Debian Webserveru

Pokud si jako předinstalovaný operační systém virtuálního serveru zvolíte Debian Web Server, budete mít možnost ho spravovat pomocí specializovaného administračního rozhraní ISPConfig. Toto rozhraní umožňuje jednoduchým způsobem přes webový prohlížeč nastavovat parametry webhostingu, FTP serveru nebo e-mailových účtů. Administrační rozhraní ISPConfig je v češtině a díky němu není nutné provádět prakticky žádnou z běžných konfiguračních úprav pomocí příkazové řádky vašeho serveru.

Administraci pomocí ISPConfig rozhraní si můžete vyzkoušet v následujícím online demo účtu:

http://demo3.ispconfig.org/

přihlašovací jméno: client
heslo: demo